Ostan/otsin vanu fotosid vanadpildid.net keskkonnas avaldamiseks: 5516999

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Vali asukoht piltide sirvimiseks
Pilte: 3647

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Vaade Paidele Reopalu poolt (0)

Fotograaf: teadmata
Vahelduseks midagi "haruldasemat", midagi mida ehk päris iga päev ei kohta. Foto peaks olema tehtud Reopalu surnuaia eest. Võib vabalt olla, et sissepääs surnuaiale jääb pildistaja selja taha. Täna varjab vaate Paide kesklinna kõrgematele hoonetele Peetri park ning Pärnu tänavat ääristav pärnaallee. Paremale üle tee jääb tankla ja autoteenindus.

Foto tagaküljel oli tekst, mis mind üllatas! Kuigi ka tekst ise on huvitav ja hästi kirjutatud, pole kahtlustki, et saadetud on see Paide vaade Koerust!

"Tänan kõige pealt õnne soovi eest. Üsna ootamata. Ei tea enam kas Sa oled inime või oled jumal inimese näol. Inime ei või ju kõiki ära teada.
Täna kesksüda ööse tunnil tegin kõik tükid ära, lugesin juturaamatut, uurisin taeva tähti ja lõpude lõpuks läksin aeda puu alla õunu sööma. Tuppa tulles ei tulnud mulle veelgi uni peale. Arvasin kõige paremaks Sulle pikka kirja kirjutada kuid asudes mõtete riigis ei ole see see praegu siiski võimalik. Millise muljega läksid Sa pidult koda, kas tukusid kõige tee ja kas mõtled veel kunagi Koeru pidule tulla? Kui Paide sõidan, siis pikemalt. Senni palju tuhat tervist. On kaunis hädaohtlik kodust kirjutada."
Allikas ja avaldamisõigused: Marko Mänd, jagada viitega allikale
Asukoht: Järvamaa, Paide kihelkond, Paide
Sildid: paide, surnuaed, kirik, vallitorn, 3000px

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

X
kodulehe, e-poe tegemine