Ostan/otsin vanu fotosid vanadpildid.net keskkonnas avaldamiseks: 5516999

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Vali asukoht piltide sirvimiseks
Pilte: 3647

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Grillimas (2)

Fotograaf: E.Kass
Vahetevahel mulle tundub, et "omal ajal" olid paljud asjad ilustamata. Näiteks ei pidanud sõpradega jooma minemiseks ostma kauplusest grillikomplekti ja mitut purki liha. Võis lihtsalt metsa alla minna, maha istuda, napsu valada ja ennast hästi tunda. Mitte et fotol olevad mehed on joodikud vaid nad tunnevad ennast hästi ega varjagi seda.

Huvitav, mis kaupa tehakse? Kui üldse tehakse. Ainus mees, keda teenindatakse, kannab vormi ja võiks olla näiteks metsaülem. Kuigi lõpuni kindel ei saa selles olla, vihjab foto leidmine Preedi fotoalbumist ka selle tegemise kohale.

Priit Paju fotoalbum.
Asukoht: Järvamaa, Koeru kihelkond
Sildid: piknik, 3000px

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

Jüri Hiiumaalt (19.10.2013)

Koeru 1927.a. leeripoiste pildil ees paremal istub Erich Aadler. Nüüd vaadake sellel pildil paremalt kolmanda mehe otsa . Kas ei ole sarnane ?

Jüri Hiiumaalt (19.10.2013)

Pildil on "priitahtlikud pritsumehed". Vanem härrasmees kannab tuletõrjuja vormi , teiste kaaslaste kuuluvust näitavad vormimütsid. Siin ei ole mingi "grillimisega" tegemist, härrasmeestel on käes korduvkasutuseks mõeldud õllepudelid. Pudelitel olid fajans-kummitihendiga korgid. Selliseid pudeleid on ka nüüd müügile tulnud. Ma mõtlen selle all korke .

X
kodulehe, e-poe tegemine