Vanadpildid.net on müügis. Kontakti leiad siit!

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Vali asukoht piltide sirvimiseks
Pilte: 3614

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Väinjärve supelrand (2)

Fotograaf: teadmata
Väidetavalt on tegu praeguse Väinjärve ranna puhastustöödega. Õigem oleks vist öelda rannaala raadamisega. Esiplaanil oleva lintraktori kohal on praegune peasild koos hüppetorniga ning tagumiste meeste kohal vanem sild. Foto tegemise aeg ei ole teada! Selles küsimuses on abi teretulnud nagu ikka!

Jarkko Arhilahti fotokogu
Allikas ja avaldamisõigused: Jarkko Arhilahti, jagada viitega allikale
Asukoht: Järvamaa, Koeru kihelkond, Väinjärve
Sildid: väinjärv, rand, 2000px

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

ma (28.01.2014)

Vabandan! See sild ja hüppetorn millest ma kirjutasin, oli siiski esimene Väinjärve poolne. Siis me niisugust rannapuhastust ei teinud. Kuna ma kirjutasin, et jää kadumisega kadusid ka kruusakoormad kalda äärest, siis suvel sai kruus kallatud otse kalda vette ja veidi porine põhi sai kruusakatte. Vahepeal,mõni aasta hiljem sai valmis saun (67 või 68 aastal). Seda uut ranna moodustamist mina enam ei mäleta.

mäletan (26.01.2014)

Kui hakkasime Väinjärve poole ujulat rajama,sai kõigepealt jää peale Hällimäelt toodud ühistöö korras mitukümmend koormat kruusa. Sovhoosi poolt oli puitmaterjal ja Hüppetorni vaiad said rammitud ka jää pealt. Kevadel,kui jää läks,polnud kruusast enam jälgegi! Torni karkass sai valmis kahe päevaga. Peale töö lõppu oli sovhoosi poolt nagu ikka talgute lõpu puhul söögi joogiga pidu. Aeg 60. keskpaik.

X
kodulehe, e-poe tegemine