Vanadpildid.net on müügis. Kontakti leiad siit!

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Vali asukoht piltide sirvimiseks
Pilte: 3614

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Vabadussõja ausammas Koerus pärgadega (2)

Fotograaf: teadmata
Nagu neid Koeru Vabadussõja mälestussambast postitatud fotosid vähe oleks, lisan veel ühe. Pole välistatud, et foto on tehtud ausamba avamisürituse ajal või järgselt aastal 1934.
Allikas ja avaldamisõigused: Marko Mänd, jagada viitega allikale
Asukoht: Järvamaa, Koeru kihelkond, Koeru
Sildid: koeru, ausammas, 1934, 3000px

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

Marko (18.10.2015)

Jah, kindlasti, sellise kaardi leidmine ei ole lihtne. Kuid erinevalt paljudest Koeru asulavaadetest on mälestussamba fotod ka mul olemas ja kogemusest tean, et neid ikka "liigub". Teine nüanss väite juures, et fotod mälestussambast on levinud, seisneb nende avaldamise rohkuses. Reeglina on mälestussammaste ülesvõtted olemas kõigis kohalikku ajalugu puudutavates raamatutes, mida aga ei saa öelda kohaliku tähtsusega veskite, meiereide ja/või kaupluste kohta. Kui ainult mõnd nimetada. Kui foto Koeru mälestussambast pakub huvi, võta minuga ühendust ja kui see mulle peaks topelt kätte sattuma, saab kaupa teha. Garantiid ma anda ei saa aga tõenäosust see kord endale hankida suurendab kindlasti.

Leim (18.10.2015)

Tere. Ei saa kahjuks nõustuda väitega nagu oleks Koeru sambast pilte rohkelt. Neid on, kuid ta ei ole kindlasti nii öelda "lihtsalt leitav" postkaart.

X
kodulehe, e-poe tegemine