Ostan/otsin vanu fotosid vanadpildid.net keskkonnas avaldamiseks: 5516999

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Vali asukoht piltide sirvimiseks
Pilte: 3648

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Spordipoiss Oskar (1)

Fotograaf: teadmata
Teises reas vasakult esimene poiss on Oskar Ahelik, kellest sai hiljem Koeru kihelkonnas teada ja tuntud ehitusmeister. Huvitavaks muudab Oskari hilisemad tegemised asjaolu, et ta laskis süstemaatiliselt oma objekte Koeru fotograafidel üles pildistada. Leiad need siit.

Lisatud fotoga tähistab vanadpildid.net järjekordse verstapostini jõudmist keskkonna lühikeses ajaloos. Ei, 3000 fotot pole veel täis. Märkamatult on keskkond muutunud tänapäevasemaks ja kasutajasõbralikumaks. Suurematest uuendustest tasuks kindlasti nimetada mobiilisõbrallikkust, assistenti, automaatset uudiskirja ja blogi. Lisaks on kapoti all terve hulk väiksemaid muudatusi ja parendusi, mis peaksid muutma kasutuskogemuse nauditavamaks. Uuendatud keskkond nägi ilmavalgust täna, 30.09.2017.

Meeskond nii keskkonna kui muudatuste taga pole küll nii suur nagu Oskar Aheliku oma pildil kuid tänu väärivad nad kõik. Eriliselt tahan tänada Andrust firmast Elever, kelle kätetöö vili vanadpildid.net tehniline ja suuremas osas ka visuaalne lahendus on.
Allikas ja avaldamisõigused: Marko Mänd, jagada viitega allikale
Asukoht: Harjumaa, Jõelähtme kihelkond, Aegna
Sildid: aegna, aegna merekindlus, oskar ahelik, 3000px

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

vanadpildid (30.09.2017)

Aitäh Taavile täpsustuse eest: "Aegna Merekindlus, pildistatud ühiskasarmu ukse ees, mis viib Rannapatarei nr. 1 meeskonna ruumidesse."

X
kodulehe, e-poe tegemine