Ostan/otsin vanu fotosid vanadpildid.net keskkonnas avaldamiseks: 5516999

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Vali asukoht piltide sirvimiseks
Pilte: 3648

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa

Möödunud nädalavahetusel, 24. märtsil räägiti Koeru kultuurimajas seminari vormis graafik Eduard Wiiraltist, kes veetis oma lapsepõlvest 5 aastat Koeru kihelkonnas elades ja õppides. Täpsemalt Varangu mõisas, kus tema ise oli mõisavalitseja. Minul paluti anda ülevaade Wiiralti aegsest Koerust mõisate võtmes ja vanadpildid.net pildibaasi alusel

Ettekande ettevalmistamine ja lihvimine võttis aega kaks päeva. Tulemus aga ei olnud oodatud tasemel, sest millegipärast ei suutnud projektor kuvada presentatsioonis olevaid fotosid piisavalt detailselt. Sellest tekkis mõte ettekanne uuesti läbi mängida ja lindistada. Tulemuseks on 35 minutit pikk video, mida huviline saab nüüd ja tulevikus vaadata. Ettekannet ilmestab kaardimaterjal, fotod ja väike ülevaade sellest, millised Koeru kihelkonna mõisate fotod on teistest haruldasemad.

Kuna Kultuurimaja salvestas siiski teiste hulgas ka minu esitluse, võib huviline ka seda vaadata. Kummast alustada, on igaühe enda otsustada. Kusjuures niimoodi video pealt vaadates polegi need fotod "nii" halva kvaliteediga.

Originaalettekanne:

Järelsalvestus:

1000 tähemärkki veel


kodulehe, e-poe tegemine
X