Vanadpildid.net on müügis. Võta ühendust ja uuri lisa!

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Vali asukoht piltide sirvimiseks
Pilte: 3604

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Oru mägi (4)

Fotograaf: teadmata
"Oru mägi" oli kirjutatud selle foto tagaküljele, mille tegemise aeg ning fotograaf on teadmata. Näikse olevat üks äraütlemata kena koht!

Foto on samast seeriast Oru talu kaugvaatega, mille ma olen siin ajaveebis juba postitanud. Talu asub Vahuküla lõunaservas ja on väga suure tõenäosusega üks selle küla taludest.

Priit Paju fotoalbum.
Asukoht: Järvamaa, Koeru kihelkond, Vahuküla
Sildid: vahuküla, oru talu

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

Marianne Vallaste (21.02.2014)

Oru mägi asus Oru talu kõrval ja oli tõepoolest olnud noorte seas populaarne. Sinna koguneti ja sinna määrati ka kohtamisi. Kui Rajamäe talu poisid oma lõõtsa kaasa võtsid, siis oli seal ka tantsitud. Rajamäe talu asus Oru talu kõrval Väinjärve tee ääres. Oru mägi asus küla servas, aga sellegi poolest olevat seal rohkem rahvast käinud kui Pihumäel, sest koht ise oli ilusam olnud. Isegi Koerust oli käidud.

Hongmees (25.10.2009)

Mis kirjad need on ja mis seal Oru mäe kohta öeldud on?

Tõnis (25.10.2009)

Võistlemise kohta ei oska midagi ütelda. Tean Oru peremehe kirjadest, et Oru mägi oli Vahuküla noorte kooskäimiskoht. Mägi oli ka maastikukaitse all. Praegu vist enam mitte. Pihumägi oli küll külakeskusele lähemal.

Hongmees (23.10.2009)

Huvitav kas näiteks Oru mägi ja Pihumägi Vahukülas võistlesid omavahel "klientide" pärast? Kumb oli populaarsem? Või üritan võrrelda võrreldamatuid asju?

X
kodulehe, e-poe tegemine