Ostan/otsin vanu fotosid vanadpildid.net keskkonnas avaldamiseks: 5516999

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Vali asukoht piltide sirvimiseks
Pilte: 3648

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Eesti inimesed (0)

Fotograaf: M.Öömann
Eile tuli vestluse käigus jutuks täpsus. Et täpsus ei tähenda ainult kokkulepitud ajal kokkulepitud kohas olemist. See on täpsuse väline pool. Olemuselt tähendab täpne olemine vastaspoolest lugupidamist, austust. Täpne olemisega ei võta me kohustust mitte kella vaid teise inimese ees. Kellal on sügavalt ükskõik, kas me teda jälgime ja järgimine või mitte. Tema lihtsalt teeb oma tööd, tiksub.

Sama on minu arvates ka sümbolitega. Neil on sügavalt ükskõik sellest mis nende ümber toimub. Asjale annavad sisu ikka inimesed. Asjade ülistamine või kellegi selleks sundimine ei tee kedagi paremaks inimeseks. Seda teeb miski muu, näiteks vastastikkune lugupidamine ja austus. Sest nii nagu hilinejale on Rolex vaid välise sära märk on seda ka sümbolid inimgrupile, mis ei oska hinnata neid väärtusi, mille baasil sümboleid luuakse.

See foto on Martin Öömanni järjekordne meistriteos. Sobib hästi ilmestama seda imekaunist talvepäeva ja mõtisklust täpsuse üle. Neile inimestele võlgneme me paljuski oma tänase heaolu siin maailmanurgas.  
Allikas ja avaldamisõigused: David Pandil, jagada viitega allikale
Asukoht: Järvamaa, Koeru kihelkond
Sildid: 3000px

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

X
kodulehe, e-poe tegemine