Ostan/otsin vanu fotosid vanadpildid.net keskkonnas avaldamiseks: 5516999

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Vali asukoht piltide sirvimiseks
Pilte: 3648

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Rändfotograafi stend (2)

Fotograaf: teadmata
Vahetevahel võib fotodel silmata märke omaaegsete fotograafide tegutsemisest. Olgu selleks siis teine fotograaf või reklaamstend.

Sellel fotol on samuti näha rändfotograafi reklaamstend, mis lihtsuse mõttes kujutab endast tugevale alusele kleebitud töid. Sealt sai pildistatav võtta malli, kuidas ennast jäädvustada või milleks kõik ametimees võimeline on. Huvitav detail.

Fotol on ka tagakülg. Kellel on oskusi, võiks selle üle vaadata ja desfireerida. Ma küll ei usu aga äkki saab sealt teada midagi olulist. Tagakülge näed klikkides foto vasakus ülanurgas olevale ikoonile.

***
Aitäh Allale kommentaari eest: "Снимался (otsetõlkes: lasin teha endast pildi) на второй день Пасхи (Lihavõttepühade teisel päeval) 9/IV 28 г. Копполи (Kopli ?) Рускко Болтийский зав. (Vene-Balti tehas) Tundub, et paremal olevad hooned on tehase tööliselamud ja vasakul olev kõrgem hoone on endine tehase haigla (Tallinn, Kaevuri tn 1/1)."
Allikas ja avaldamisõigused: Marko Mänd, jagada viitega allikale
Asukoht: Harjumaa, Tallinn kihelkond, Kopli
Sildid: tallinn, kopli, fotograafia, stend, 1928, 3000px

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

vanadpildid (19.12.2018)

Tänan, suurepärane!

Alla, möldri tütretütar (17.12.2018)

Снимался (otsetõlkes: lasin teha endast pildi) на второй день Пасхи (Lihavõttepühade teisel päeval) 9/IV 28 г. Копполи (Kopli ?) Рускко Болтийский зав. (Vene-Balti tehas) Tundub, et paremal olevad hooned on tehase tööliselamud ja vasakul olev kõrgem hoone on endine tehase haigla (Tallinn, Kaevuri tn 1/1). Kuid päris kindel ei ole.

X
kodulehe, e-poe tegemine