Vanadpildid.net on müügis. Kontakti leiad siit!

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Vali asukoht piltide sirvimiseks
Pilte: 3612

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Ametnikud naistega (1)

Fotograaf: A.Kukemilk
Värskelt omandatud foto, mille autoriks on Koeru fotograaf August Kukemilk. Et Kukemilk pildistas ka Rutikvere, Päinurme ja Tapiku kandis, laiendab tagaplaanil paistva hoone otsipiirkonda. Seda enam, et esimese hooga ei suutnud ma viimast tuvastada ühegi Koeru kihelkonna ehitisega.

Häirivalt tuttav on ees külitav noor naisterahvas. Ilmselt mõnelt hiljuti skanneeritud või vaadatud fotolt. Kui see õnnestub leida, võib seal olla mingi viide. Samuti on teadjale abiks mundrid (raudtee!?) ja hetkel veel tuvastamata hoone taustal. Viimase suured kaaraknad ja tellistest seinad võiks olla suureks abiks.
Allikas ja avaldamisõigused: Marko Mänd, jagada viitega allikale
Asukoht: Järvamaa, Koeru kihelkond
Sildid: 3000px

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

Addy (30.07.2018)

Mehed on tuletõrjujad, parempoolsel mehel on selgelt näha tuletõrjuja vöö, vedeleval noormehel on tuletõrjeühingu staažimedal, vasakpoolselt härral ilmselt sama. Kuna hoone aknad on pildil juba laudadega kinni löödud, siis võib uskuda, et see kaotas oma esialgse eesmärgi. Täpsemat kohta ei oska pakkuda, aga hoone meenutab natuke mõnda õigeusu kirikut, kelle kogudused noore Vabariigi ajal lagunesid.

X
kodulehe, e-poe tegemine