Ostan/otsin vanu fotosid vanadpildid.net keskkonnas avaldamiseks: 5516999

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Asukoht teadmata (Tühista valik)
Pilte: 465

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Saagiga koju (0)

Fotograaf: teadmata
HIljuti avati Ao külas Lääne-Virumaal Näkiuurimiskeskus. Muu hulgas kuulub keskuse idee autorile ja eestvedajale Kaurile märkimisväärne kalandusteemaliste fotode kogu, mida vanadpildid.net on jõudumööda avaldanud. Kogus on unikaalseid fotosid, millel kajastub kalapüük (peamiselt) Eesti siseveekogudel.

Lisatud ja järgnevate kalandustemaatiliste fotodega püüab vanadpildid.net panna õla alla sellele humoorikale ettevõtmisele ja kutsub kõiki seiklushuvilisi võtma Kauriga ühendust ning muuseumi külastama. Lisaks muljetavaldavale kalandusteemaliste esemete väljapanekule kuulete Kauri väljamõeldud lugusid näkkidest (mida ta ise näib siiralt uskuvat).

Sellel fotol võiks olla olukord, mida esines üle Eesti igapäevaselt kuid mida fotograaf sattus kajastama harva. Fotosid, kus argiolukord paistab argiolukorrana (vaatamata mõningale ettevalmistusele), ei esine just sageli ja need on kogujate seas kõrgelt hinnatud. Nagu siin. Mehed tulevad kalalt, vanker suudab vaevu kanda hiigelhaugi rasket koormat ja osa saaki ei mahu vankrisse äragi, see tuleb näppu võtta. Et närv erutusele vastu peaks, on esmaabipakist välja võetud pudel (ravi)viinaga, mida arsti ettekirjutuse järgi hoolikalt tarbitakse.
Allikas ja avaldamisõigused: Näkiuurimiskeskus, jagada viitega allikale
Asukoht: Asukoht teadmata
Sildid: kalapüük, haug, hobune, 3000px

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

X
kodulehe, e-poe tegemine