Ostan/otsin vanu fotosid vanadpildid.net keskkonnas avaldamiseks: 5516999

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Harjumaa (Tühista valik)
Pilte: 194

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Katsikud Keilas (1)

Fotograaf: G.Kulp
See pilt on pärit ühest makulatuuripakist vanas mahajäetud majas. Kokku oli seal kolm fotot, millest kaks dublikaadid, ühel peal fotograafi tempel ja teisel taga foto tegemise aeg. Nii on teada, et see tore jäädvustus on on tehtud 1939 aasta septembris Keilas. Seltskond on tulnud tähistama lapse sündi.

Fotograafiks on Gustav Kulp. Eesti Fotograafide andmebaasi järgi tegutses Gustav Kulp Keilas vahemikus 1913-1935. Kuna lisatud foto on aastast 1939, jäi ta Keilaga seotuks ka hilisemal ajal. Igal juhul on ühel fotodest tema pressitud tempel, kus on nimetatud ka "Keila".

Kui tunned ära koha või inimesed, anna kindlasti märku!
Allikas ja avaldamisõigused: Marko Mänd, jagada viitega allikale
Asukoht: Harjumaa, Keila kihelkond, Keila
Sildid: keila, katsikud, 1939, 3000px

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

Endel Ojasild (21.02.2020)

Küll on kahju, et ei oska seal pildil kedagi ära tunda. Minu emapoolsed sugulased on suures osas seotud Keilaga. Minu ema (s. Katerine Maddison) ema Ann Maddison (s. Kontaveit) on maetud Keila vanale surnuaiale (nüüd park). Minu ema vend Andre Maddison ja õde Johanna Maddison puhkavad Keila kirikaias. Johannal oli tütar Klarrissa, abielus Hiie). Tal oli 2 last: Vootele ja Aime. Võimalik, et nad elavad veel Keilas. Andreil oli poeg Arnold Maddison, kes suri paar aastat tagasi 91-aastasena Viljandis. Tema oleks sellelt fotolt kindlasti kedagi tundnud. Kahju!

X
kodulehe, e-poe tegemine