Vanadpildid.net on müügis. Kontakti leiad siit!

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Virumaa (Tühista valik)
Pilte: 223

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Kollaaz J.Varimõisa vaadetest (1)

Fotograaf: J.Varimõis
Lisaks tavaformaadis fotodele sisaldas J.Varimõisa fotokarp ka hilisemaid, lõigatud servadega, väikseformaadilisi vaateid tema kodukandist. Niipalju kui neid fotosid on, panin need kokku üheks kollaaziks, mida vajadusel ühekaupa esitleda kuid alles siis kui selleks on põhjus, näiteks on teada foto tegemise koht või midagi muud märkimisväärset.

Tehtud kollaazist tõstaksin esile all vasakus nurgas oleva foto, mille paber oli paksem ja mis kõigiti sobib maailmasõja eelsesse perioodi. Ilmselt on tegemist kas postiagentuuri või kauplusega. Samas selle kohal olev külatänava vaade naistega on juba aastast 1946 ning üles võetud Tammiku-Roelas!? Teiste fotode tagaküljed mingit lisainfot ei sisaldanud kuigi järgmises fotos pole raske ära tunda Viru-Jaagupit.
Allikas ja avaldamisõigused: Riina Mets, jagada viitega allikale
Asukoht: Virumaa, Viru-Jaagupi kihelkond
Sildid: viru-jaagupi, tammiku-roela, 1946, 3000px

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

Elen (06.04.2021)

Sellel kollaažil ülemine vasak foto tundus tuttava kohana. Käisin ja tegin samas kohas uue foto. Vinni vald, Tammiku küla, praeguse Andrese talu väravas suunaga lõuna/kirde poole. Samas lähedal oli sel ajal veel veski ja sepikoda. Sama teed pidi 500 m edasi oli Tammiku kool.

X
kodulehe, e-poe tegemine