Ostan/otsin vanu fotosid vanadpildid.net keskkonnas avaldamiseks: 5516999

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Tartumaa (Tühista valik)
Pilte: 134

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Vaade Seljamäelt (3)

Fotograaf: H.Joonuks
Helmut Joonuks sõnul on tegemist vaatega Seljamäelt. Vaatasin kaarti (Google Maps) ja leidsin ühe koha, kus raudtee ristub Seljamäega, Edru Kaanjärve juures. Kuid mis asula kirik taamal paistab? Parandage ja täpsustage mind. Foto on tehtud 50ndatel.

Foto eest tänan Aini!
Allikas ja avaldamisõigused: Marko Mänd, jagada viitega allikale
Asukoht: Tartumaa, Tartu kihelkond
Sildid: raudtee, seljamägi, 3000px

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

Mart (12.03.2015)

Nõustun Silveriga, lisaksin vaid, et pilt on tehtud Rakke ja Vägeva jaamade vahel Tallinn - Tartu raudteel. Kirikut meenutavad ilmselt Rakke lubjatehase kõrgahjud. Rakke on ka H. joonukse kodupaik.

Silver (06.02.2014)

Maakond on Lääne-Virumaa, kihelkonnaks Simuna kihelkond ja asulaks Edru küla. Mulle tundub nagu ma oleks sellist suuremat kivi kusagil Edru lähedal raudtee ääres näinud (fotol all paremas nurgas). Üks selline kivi on tegelikult ka Edru ülesõidu juures, aga seal on maapind jällegi kõrgem ja samuti jääb Seljamägi sealt ka paar kilomeetrit eemale. Loogiline oleks, et foto tegemise koht ongi Edru Kaanjärve juures, kus on ka Seljamäe üks kõrgemaid kohti. Kui vaba aega tekib, sõidan mööda raudtee äärset teed Rakkest Vägevale ja püüan selgust saada.

Silver (27.01.2014)

Eemal paistev asula on Rakke. Tegemist peaks olema seega Rakke lubjatehasega, mitte kirikuga. Pikem ehitis lubjatehasest paremal on Kadaka korsten.

X
kodulehe, e-poe tegemine