Vanadpildid.net on müügis. Võta ühendust ja uuri lisa!

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Vali asukoht piltide sirvimiseks
Pilte: 3604

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

TOETAJALE

Mitmete vanadpildid.net keskkonnas avaldatud fotode soetamiseks on tehtud märkimisväärseid kulutusi.

Kõige suurema kuid samas raskemini kokkuarvutatava kulubaasi moodustab vanade fotode otsimine, skanneerimine ja ülespanek. Kuigi läbitud kilomeetritele kulunud kütuse ja auto amortisatsiooni saaks lihtsalt kokku arvutada, pole sellekohast arvestust keegi kunagi pidanud. Rääkimata ajast, telefonikõnedest ja muust seonduvast.

Paljud fotod on soetatud raha eest kollektsionääridelt või osta.ee internetikeskkonnast. Sellised vanad pildid jäävad MTÜ Nahkanuia kasutusse ning nende digitaalsel kujul taasavaldamine või hilisem kasutamine mistahes meediumis on allikale viidates tasuta.

Märkimisväärseks kuluartikliks on kujunemas ka muuseumidelt saadud fotode avaldamine. Kuna fotode säilitamiseks ning digitaalsel kujul kättesaadavaks tegemiseks on muuseumitel kulunud rahalisi vahendeid, tuleb ka nende kasutada soovijail arvestada rahalise väljaminekuga.

Neile, kelle jaoks vanadpildid.net esindab mingeid väärtusi ning kes soovivad, et uusi vanu fotosid ikka lisandub, olgu siinkohal toodud MTÜ Nahkanuia arveldusarve - 221045230148. Iga annetus on teretulnud! Maksekorraldusel märkida selgitusse “vanadpildid.net toetuseks”.

kodulehe, e-poe tegemine
X