Vanadpildid.net on müügis. Kontakti leiad siit!

Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Vali asukoht piltide sirvimiseks
Pilte: 3612

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Seltskond Heinrich Piigertiga (0)

Fotograaf: M.Öömann
Tegemist on ühega esimestest fotodest, mis sattus minu kätte aastaid tagasi ja millega seoses polnud mul kaua ühtki pidepunkti. Lihtsalt kamp noori, kellel pidi olema mingi seotus Luise Stokmann'iga (abielus Leppik) Vao külast.

Esimese seose tekitas foto taasnägemisel vanadpildid.net vahendusel avaldatud foto Heinrich Piigertist oma abikaasaga. Hiljem tundsin ära vasakul tagareas seisva Arnold Viitmanni, teda võib vanadel Koeru fotodel kohata küllaltki sageli. Paremal esimene neiu peaks olema Alemardi peretütar.

Tegemist on jäädvustusega, mis on ilmselt tehtud viimatinimetatu õe pulmas, sest Olga Eggo abiellus 1923. aasta märtsis Vägevalt pärit Karl Friedrich Arrakuga. Leiad nende pulmafoto SIIT. Nagu juba mainitud, leidis õnnelik sündmus aset märtsis, täpsemalt märtsi teises pooles, sest foto taga on kuupäev 18. märts 1923. Pulmapaarist on olemas ka eraldi uhke pilt. Seda vaata SIIT. Karl Friedrich Arrak oli ärimees, näiteks poseerib ta Rakke Tarvitajate Ühisuse Vägeva osakonna ees. Pakun, et pulmad toimusid Alemardil.
Allikas ja avaldamisõigused: Marko Mänd, jagada viitega allikale
Asukoht: Järvamaa, Koeru kihelkond, Rõhu
Sildid: rõhu, alemardi, 1928, 3000px

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

X
kodulehe, e-poe tegemine