Logi sisse
ja salvesta oma lemmikud

Vali asukoht piltide sirvimiseks
Pilte: 3603

Pärnumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Järvamaa Virumaa Viljandimaa Tartumaa Võrumaa
X

Pulmad (3)

Fotograaf: M.Öömann
Pulmapilte on palju ja tavaliselt need väga suurt huvi ei paku. Ma tõepoolest ei mäleta, kellelt ma selle foto sain aga kuna see on ilus, selge pilt, väärib ta kohta vanadpildid.net keskkonnas. Ja pole välistatud, et keegi siit kellegi ära tunneb. Andke siis teada!

Üht inimest ma sellel fotol tunnen. Tagareas seisab Koeru agronoom-konsulent Hugo Kallandi. Tegemist ei ole ülemäära ülemeeliku seltskonnaga kuid küsimusi tekitab labidas pulmaliste ees lamava noormehe käes. Milleks see oli vajalik? :)
Asukoht: Järvamaa, Koeru kihelkond
Sildid: pulm, 3000px

Makse saaja nimi: MTÜ Nahkanuia
Arvelduskonto nr: EE182200221045230148
Selgitus: Vanadpildid.net toetuseks
SEBSwedbankDanskeNordeaLHV
X

Liitu meie uudiskirjaga!

Lisa kommentaar

Vello Kallandi (26.02.2013)

Fotol on tõesti Hugo Kallandi, kuid ei usu, et see oleks tehtud Metslas - ei näe ühtegi siit pärit inimest. Kahtlen selles, kas tegemist on pulmapildiga - ei näe esireas pruutpaari ega nende vanemaid. See ei ole ka matustepilt - naistel oleks siis mustad rätid peas! Foto on tehtud varakevadel (puudelehed veel väikesed). Pigem on tegemist mõne leeripildiga kuskil Koeru kandis. Foto on pärit H.Kallandi albumist.

Marko (18.02.2013)

Aitäh Aita, võtan Sinu seisukohta tulevikus kindlasti arvesse.

Imbi (17.02.2013)

Eilne kommentaar juhtus kogemata ilma nimeta teele minema (poisid Aruküla mõisas). Parandada ei anna. Pulmapildid pakuvad vastupidi suurt huvi. Vanemal ajal tehtigi põhilised fotograafiga pildid pulmadest ja matustest, mis on parema kvaliteediga. Terve suguvõsa ja hulk külarahvast oli koos. Asjaosalistel on palju vaadata ja meenutada. Vanades pulmakommetes toimus ka puu istutamine kodu- või taluõue, sellest võis labidas olla. Kallandid olid Metsla külast, võib-olla on foto tehtud sealkandis.

X
kodulehe, e-poe tegemine